Uzaktan Eğitim Başvuru Formu

Home/Uzaktan Eğitim Başvuru Formu

 

Can OSGB Eğitim Danışmanlık çalışanlarınıza ve yöneticilerinize Temel İSG eğitimlerini,  Uzaktan İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi yöntemi ile ev ve iş yerlerinize taşıyor.

Çalışırken işyerinde ya da evinizde uygun zamanlarınızda yasal gereklilik haline gelen iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerinizi uzaktan eğitim sistemimizle birlikte çok rahat tamamlayabilirsiniz.

Uzaktan İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi yöntemi ile çalışanlarınız, uzun ve toplu zaman dilimleri ayırmasına gerek kalmayacak ve işinizin durmasını engelleyebileceksiniz.

Sizlere açılacak yönetici ve kursiyer yönetim panelleri sayesinde belirtilen süre zarfında( 1 hafta 2- hafta arasında olabilir) çalışanlarınız iş yoğunluğunun düşük olduğu anlarda veya evde dahil girebileceği bu eğitimler sizlere ve işinize büyük kolaylıklar sunacaktır. Bu işlem için tek gereklilik internet bağlantısı olan telefon, tablet veya bilgisayar olacaktır.

Can OSGB Eğitim Danışmanlık Uzaktan İSG Eğitim Sistemi firmalarınızın faaliyetlerine ve iş sağlığı ve güvenliği yasal mevzuatının gereklerine uygun olarak hazırlanmış ve her personeliniz için kolay anlaşılabilir ve uygulanabilir bir programdır.

Can OSGB Eğitim Danışmanlık Uzaktan İSG Eğitim Sistemi eğitimlerinin içeriği, konusunda uzman işyeri hekimleri ve bakanlıkça sertifikalı A ve B sınıfı İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanları tarafından hazırlanmakta ve sürekli olarak güncellenmektedir.

Eğitimler sonunda yine online olarak yapılan ara ve son sınavlarla başarılı olan çalışanlarınıza eğitim katılım sertifikası gönderilmektedir. Ayrıca eğitim alan personellerinizin eğitim başarı puanlarını ve çalışan kişi ile birlikte tüm eğitim alan çalışan grubunuzun  istatistiki başarı durumları tarafınıza bilgi işlem merkezimizden aktarılacaktır.

Can OSGB Eğitim Danışmanlık Uzaktan İSG Eğitim programı eğitim konu başlıkları:    

  • İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Bilgilendirme Eğitimi
  • İş Hukuku- Yasal Sorumluluklar
  • İş Kazaları ve Meslek Hastalıkları
  • İş Sağlığı nedir
  • Türkiye’de ve Dünyada İş Sağlığı ve Güvenliği